Strona główna    Referencje   Nasze realizacje   Nasze rozwiązania   Usługi   Oferta  Kontakt

 

 

                PRODMOREX jest firmą prywatną powstałą w maju 1988 roku. Główna aktywność firmy do 1995 roku była skierowana na sektor gospodarki morskiej, a zwłaszcza przemysłu remontu i budowy statków. Działalność obejmowała szczególnie eksport usług na Wschód w rejonie Morza Czarnego.

                Od 1993 roku PRODMOREX zaangażował się w techniki oczyszczania strumieniowo-ściernego i doprowadził do szybkiego opanowania tej dziedziny dzięki zaangażowaniu i ambicji pracowników oraz właścicieli. Już obecnie ta gałąź produkcji i usług jest wiodącą, a firma praktycznie stała się krajowym liderem w tej dziedzinie.

                Niezmienna od lat pozycja firmy jako lidera w dziedzinie zabezpieczeń antykorozyjnych  potwierdzona jest przez wzorcowe instalacje zrealizowane na terenie całej Polski. Wykorzystując najnowsze technologie Spółka zajmuje się projektowaniem, produkcją i instalacją urządzeń do oczyszczania powierzchni metalowych oraz ich zabezpieczania. Nowoczesna infrastruktura produkcyjna pozwala na oferowanie konkurencyjnych cenowo rozwiązań przy  zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

ul. Heweliusza 11

80-890 Gdańsk

  

Baza techniczna:

ul. Reduta Miś 1/4

80-741 Gdańsk

  

tel./fax:       +48 58 346 21 11

tel.:             +48 58 301 52 45


Wyświetl większą mapę

Własność: PUO Prodmorex Sp. z o.o.

                            Strona główna  Referencje  Nasze realizacje   Nasze rozwiązania Usługi Oferta  Kontakt