Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: naglowek

                               Strona główna   Referencje  Nasze realizacje  Nasze rozwiązania  Oferta  Kontakt  Dojazd

 

 

USŁUGI I SERWIS

 

Usługi

Firma Prodmorex jest producentem całej gamy urządzeń do obróbki (oczyszczania) strumieniowo-ściernej, doskonale usuwających: rdzę, starą farbę, stwardniałe środki konserwujące, zaprawę murarską, zendrę. Na życzenie odbiorcy możemy zaprojektować, przygotować oraz zainstalować konstrukcje stalowe (spawane oraz skręcane) hale produkcyjne oraz komory użytkowe. Doświadczenie naszych pracowników pozwala na konstruowanie we własnym zakresie systemów odpylających, filtracyjnych oraz wentylacyjnych.

Oferujemy usługi oraz kompleksowe dostawy:

1.          Urządzenia i sprzęt w zakresie oczyszczania strumieniowo-ściernego, produkcja i kompletacja urządzeń firm wyspecjalizowanych:

·         budowa i modernizacja komór do czyszczenia strumieniowo ściernego

·         systemy recyrkulacji ścierniwa, transportery mechaniczne i podciśnieniowe ścierniwa

·         odsysacze (odkurzacze) zanieczyszczeń przemysłowych

·         odpylacze filtracyjne

·         nagrzewnice i osuszacze powietrza

·         układy wentylacyjne

·         hale i komory techniczno-przemysłowe.

2.          Urządzenia do nakładania powłok malarskich i sprzęt pomiarowy

3.          Urządzenia do metalizacji natryskowej

4.          Sprężarkownie (systemy sprężonego powietrza ) - sprężarki, osuszacze i zbiorniki powietrza

5.          Usługi zabezpieczeń antykorozyjnych z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń wykonywane według potrzeb w tym:

·         czyszczenie strumieniowo-ścierne konstrukcji stalowych

·         metalizacja konstrukcji metoda łukową

·         nakładanie powłok malarskich metodami hydrodynamicznymi.

6.          Ekspertyzy oraz dobór technologii w pracach antykorozyjnych.

7.          Wykonawstwo konstrukcji stalowych, hal oraz komór.

8.          Spawanie i obróbka elementów stalowych.

9.          Remonty i budowa statków.

 

Serwis

Przykładamy wielką wagę do tego aby nasze urządzenia były zawsze sprawne i prowadzimy ich regularne serwisowanie. W razie jakichkolwiek problemów jesteśmy w stanie przysłać ekipę serwisową w czasie maksymalnie 24 h od zgłoszenia. Nasz zespół dysponuje specjalistycznym, w pełni wyposażonym samochodem serwisowym co umożliwia  sprostanie wszystkim wyzwaniom serwisowym.

Jesteśmy w stanie zapewnić serwis większości komór śrutowniczych zainstalowanych na terenie Polski.

 

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Prodmorex samochód_1

 

                PRODMOREX jest firmą prywatną powstałą w maju 1988 roku. Główna aktywność firmy do 1995 roku była skierowana na sektor gospodarki morskiej, a zwłaszcza przemysłu remontu i budowy statków. Działalność obejmowała szczególnie eksport usług na Wschód w rejonie Morza Czarnego.

                Od 1993 roku PRODMOREX zaangażował się w techniki oczyszczania strumieniowo-ściernego i doprowadził do szybkiego opanowania tej dziedziny dzięki zaangażowaniu i ambicji pracowników oraz właścicieli. Już obecnie ta gałąź produkcji i usług jest wiodącą, a firma praktycznie stała się krajowym liderem w tej dziedzinie.

                Niezmienna od lat pozycja firmy jako lidera w dziedzinie zabezpieczeń antykorozyjnych  potwierdzona jest przez wzorcowe instalacje zrealizowane na terenie całej Polski. Wykorzystując najnowsze technologie Spółka zajmuje się projektowaniem, produkcją i instalacją urządzeń do oczyszczania powierzchni metalowych oraz ich zabezpieczania. Nowoczesna infrastruktura produkcyjna pozwala na oferowanie konkurencyjnych cenowo rozwiązań przy  zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

Własność: PUO Prodmorex Sp. z o.o.

                                                      Strona główna  Referencje  Nasze realizacje   Nasze rozwiązania  Oferta  Kontakt  Dojazd