Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: naglowek

     Strona główna    Referencje   Nasze realizacje   Nasze rozwiązania   Usługi   Oferta  Kontakt  Dojazd

 

 

                PRODMOREX jest firmą prywatną powstałą w maju 1988 roku. Główna aktywność firmy do 1995 roku była skierowana na sektor gospodarki morskiej, a zwłaszcza przemysłu remontu i budowy statków. Działalność obejmowała szczególnie eksport usług na Wschód w rejonie Morza Czarnego.

                Od 1993 roku PRODMOREX zaangażował się w techniki oczyszczania strumieniowo-ściernego i doprowadził do szybkiego opanowania tej dziedziny dzięki zaangażowaniu i ambicji pracowników oraz właścicieli. Już obecnie ta gałąź produkcji i usług jest wiodącą, a firma praktycznie stała się krajowym liderem w tej dziedzinie.

                Niezmienna od lat pozycja firmy jako lidera w dziedzinie zabezpieczeń antykorozyjnych  potwierdzona jest przez wzorcowe instalacje zrealizowane na terenie całej Polski. Wykorzystując najnowsze technologie Spółka zajmuje się projektowaniem, produkcją i instalacją urządzeń do oczyszczania powierzchni metalowych oraz ich zabezpieczania. Nowoczesna infrastruktura produkcyjna pozwala na oferowanie konkurencyjnych cenowo rozwiązań przy  zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

   Pod hasłem lider antykorozji jesteśmy dostawcą znanych w całej Polsce urządzeń do oczyszczania i zabezpieczania powierzchni. Staramy się zawsze potwierdzać tą opinię, oferując naszym klientom najlepsze produkty, zatrudniając umotywowanych pracowników i zapewniając stabilność finansową naszej firmie.

Naszym klientom oferujemy:

-       Partnerstwo

-       Zaufanie

-       Zaufanie

-       Optymalizacja

-       Innowacja

-       Elastyczność

   Nasza strategia – rozwój przynoszący zyski. Nasz biznes plan koncentruje się na rozwoju działalności związanej ze sprzedażą zabezpieczeń antykorozyjnych, zwiększenia obecności zarówno na rynku komór śrutowniczych jak i materiałów eksploatacyjnych.

Naszą strategię opisuje:

-       Ciągłe doskonalenie  rozwiązań technicznych

-       Redukcja  kosztów przy jednoczesnym wzroście wydajności

-       Efektywne wykorzystaniu i doskonaleniu naszej kadry, będącej gwarantem realizacji potrzeb klienta

-       Dbałość o obopólny szacunek, dzięki niemu możliwe jest zadowolenie wszystkich stron

 

Własność: PUO Prodmorex Sp. z o.o.

                                            Strona główna  Referencje  Nasze realizacje   Nasze rozwiązania Usługi Oferta  Kontakt  Dojazd